KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152059
nr 1615 2059
Alain Jeanne
(f. 1945), Frankrike
Etsning, Ugglor. Signerad. Bildmått: 9x7,5 cm, yttermått inklusive ram: 30x26,5 cm
Alain Jeanne, fransk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:02:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
6
400 kr
450 kr
6
600 kr
6
600 kr
600 kr
6
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr